rating App (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: size
mr: आकार

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Example
mr: उदाहरण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
