rating App (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: size
ne: आकार

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो
