rating App (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: size
ug: رازمىرى

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
