rating App (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: size
vi: kích cỡ

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Bar
vi: Thanh

en: Example
vi: Ví dụ

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
