rating App (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
