rating App (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: size
be: памер

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
