rating App (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: size
ka: ზომა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
