rating App (1.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: size
my: အရွယ်အစား

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
