rating App (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: size
ro: mărime

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Example
ro: Exemplu

en: Default value
ro: Valoare implicită
