rating App (1.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
