rating App (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Loading ...
el: Φόρτωση ...
