rating App (1.0.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: size
eo: dimensio

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
