rating App (1.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: size
fil: laki

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
