rating App (1.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: size
id: ukuran

en: Author
id: Penulis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Example
id: Contoh

en: Default value
id: Nilai bawaan
