rating App (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Example
jv: Contoné

en: Default value
jv: Biji gawan
