rating App (1.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ
