rating App (1.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: size
lv: izmērs

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Example
lv: Piemērs

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
