rating App (1.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: size
te: కొలత

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
