rating App (1.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
