rating App (1.0.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: size
nl: grootte

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Loading ...
nl: Bezig ...

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
