Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Hidden
cs: Skryté

en: About
cs: Popis

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Field types
cs: Typy polí

en: Integer value
cs: Celočíselná hodnota
