Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: N/A
ca: No aplica

en: Configuration
ca: Configuració

en: Hidden
ca: Ocult

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Shown
ca: Mostrat

en: Integer value
ca: Valor enter
