Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Hidden
oc: Amagat

en: About
oc: A prepaus

en: Shown
oc: Afichat
