Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Hidden
sv: Dold

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Shown
sv: Visade

en: Integer value
sv: Värde för heltal
