Rating Field (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: About
nl: Over

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Shown
nl: Weergegeven

en: Integer value
nl: Geheel-getalwaarde
