Rating Field (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: N/A
ro: N/D

en: Configuration
ro: Configurație

en: Hidden
ro: Ascuns

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Shown
ro: Afișate

en: Integer value
ro: Valoare întreagă
