Rating Field (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Shown
eu: Erakutsi

en: Integer value
eu: Integer balioa
