Rating Field (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: N/A
uk: Н/Д

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Hidden
uk: Приховано

en: About
uk: Про модуль

en: Neutral
uk: Середня

en: Field types
uk: Типи полів

en: Shown
uk: Показано

en: Integer value
uk: Ціле значення
