Rating Field (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: N/A
lt: N/D

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: About
lt: Apie

en: Neutral
lt: Neutralus

en: Field types
lt: Laukelių tipai
