Ratio Crop (2.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Anchor
eu: Aingura

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: Center left
eu: Erdian ezkerrean

en: Center right
eu: Erdian eskuinean
