Ratio Crop (2.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fi: Leikkauksen jälkeen kuvasta säilytettävä osa.

en: Center left
fi: Keskitä vasemmalle

en: Center right
fi: Keskitä oikealle
