Ratio Crop (2.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Anchor
gl: Áncora

en: Media
gl: Medios

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: The part of the image that will be retained during the crop.
gl: A parte da imaxe que se conservará ó recortar.

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita
