Ratio Crop (2.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Anchor
hi: एंकर

en: Media
hi: मीडिया

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
