Ratio Crop (2.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Anchor
nl: Anker

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: The part of the image that will be retained during the crop.
nl: Het gedeelte van de afbeelding dat zichtbaar zal zijn na het bijsnijden.

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding
