Ratio Crop (2.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Anchor
ps: استل

en: Media
ps: رسنۍ

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
