Ratio Crop (2.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Media
vi: Phương tiện

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: The part of the image that will be retained during the crop.
vi: Phần được giữ lại của bức ảnh khi thực hiện xén.
