Ratio Crop (2.1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Anchor
fr: Ancre

en: Media
fr: Média

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Top center
fr: En haut au centre

en: Bottom center
fr: En bas au centre

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fr: La partie de l'image qui sera supprimée lors du recadrage.

en: Center left
fr: Au milieu à gauche

en: Center right
fr: Au milieu à droite

en: Aspect Ratio
fr: Ratio de l'image
