Ratio Crop (2.1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Anchor
sv: Ankare

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: The part of the image that will be retained during the crop.
sv: Den del av bilden som kommer att bibehållas under beskärningen.

en: Center left
sv: Vänster - centrerad

en: Center right
sv: Höger - centrerad
