Ratio Crop (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Anchor
et: Ankur

en: Media
et: Meedia

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: The part of the image that will be retained during the crop.
et: Pildi osa, mis säilitatakse mõõtude muutmisel.

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem

en: Aspect Ratio
et: Külgede suhe
