Ratio Crop (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Media
el: Μέσα

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: The part of the image that will be retained during the crop.
el: Το τμήμα της εικόνας που θα διατηρηθεί κατά την περικοπή.

en: Center left
el: Κέντρο αριστερά

en: Center right
el: Κέντρο δεξιά
