Ratio Crop (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Anchor
hu: Horgony

en: Media
hu: Média

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: The part of the image that will be retained during the crop.
hu: A kép azon része, amely a kivágás során megmarad.

en: Center left
hu: Bal közép

en: Center right
hu: Jobb közép
