Ratio Crop (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Anchor
es: Anclaje

en: Media
es: Multimedia

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Top center
es: Arriba centro

en: Bottom center
es: Abajo centro

en: The part of the image that will be retained during the crop.
es: La parte de la imagen que se conservará al recortar.

en: Center left
es: Centro izquierda

en: Center right
es: Centro derecha
