Raven: Sentry Integration (3.2.25) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Error
he: שגיאה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Warning
he: אזהרה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Emergency
he: חירום
