Raven (Sentry integration) (8.x-2.11) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Error
he: שגיאה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Warning
he: אזהרה

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Emergency
he: חירום
