Raven (Sentry integration) (8.x-2.12) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Error
id: Kesalahan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Warning
id: Peringatan

en: Notice
id: Peringatan

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis
