Raven (Sentry integration) (8.x-2.14) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी
