Raven (Sentry integration) (8.x-2.16) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Error
ka: შეცდომა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Info
ka: ინფო
