Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Desc
nl: Aflopend

en: Role
nl: Rol

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Group manager
nl: Groepsbeheerder

en: Empty
nl: Leeg

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Group settings
nl: Groep-instellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Basic configuration
nl: Basisinstellingen

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Use text
nl: Gebruik tekst

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu
