Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: Role
ps: ونډه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Empty
ps: تش

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
