Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Member for
te: సభ్యుడుగా

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Basic configuration
te: ప్రాధమిక స్వరూపణం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
